SEO SLUŽBY

Cieľ každého SEO špecialistu je v podstate jednoduchý. Dostať web pre dané kľúčové slová na vrchol vo vyhľadávaní. Dosiahnutie tohto cieľa je však komplikovanejší a častokrát zdĺhavý proces. Naše SEO služby pozostávajú z týchto častí:prehlad webu

Prehľad webovej stránky – vykonávame dôkladnú kontrolu vašej webstránky, pracujeme ako detektív, ktorý skontroluje všetky minulé práce na webe, aby sa zabezpečilo, že je súdržný so všetkými SEO postupmi pre kanonickú štruktúru, rýchlosť stránok a všetky ostatné dôležité on-page SEO faktory. Táto časť služby je oblasťou, kde veci môžu byť trocha technického charakteru.

navstevnostNávštevnosť generujúce kľúčové slová a analýza – toto je veľmi dôležitá fáza nášho SEO procesu. Urobíme výskum kľúčových slov, ktoré budú produkovať vysokú mieru návštevnosti a konverzií = noví potenciálni klienti. Ovládnutie vašej sféry pôsobenia na trhu, zaistenie návratnosti investícií pre rast vášho podnikania. Budete oboznámení o týchto kľúčových slovách, ale v konečnom dôsledku budete mať posledné slovo v tom, na ktoré kľúčové slová sa máme zamerať.

analyza konkurencieAnalýza konkurencie – to je zďaleka jedným z najdôležitejších krokov v našom SEO procese. Zistíme, čo konkurenčným firmám na najvyšších pozíciách vo vyhľadávaní prináša návštevnosť, a potom zanalyzujeme všetky ich spätné odkazy a štruktúru webu, aby sme zistili, čím si zaslúžili popredné priečky vo vyhľadávaní. V kombinácii SEO faktorov a našich najlepších procesov, vyvinieme stratégiu OPTIMALIZÁCIE PRE VYHĽADÁVAČE, ktorá bude nezastaviteľná!

reportyMesačné reporty a stretnutia – toto je jedna z našich najobľúbenejších častí celej spolupráce. Nie je to len e-mail s hodnotiacim reportom, každý mesiac sa stretneme osobne alebo sa spojíme telefonicky, aby sme prediskutovali akú trakciu sme vo vyhľadávačoch získali. Taktiež sa porozprávame o mesačných plánoch a všetky vaše otázky budú zodpovedané. SEO boss urobí pre svojich klientov vždy o niečo viac.

Všetky technické detaily a informácie budú zahrnuté v SEO ponuke.

Call Now Button