SEO špecialista – dominujte váš trh na internete

Potrebujete viac platiacich zákazníkov, ktorí k vám prichádzajú každý deň. A ja som presne ten expert, ktorý to umožní.

Moje skúsenosti s SEO a internetovým marketingom som získal za posledných 5 rokov. Začal som úplne bez vedomostí o SEO, a teraz totálne dominujem Google pre výrazy vo vyhľadávaní s veľmi vysokou konkurenciou.

Aj samotný web, na ktorom ste práve teraz, sa nachádza v popredných výsledkoch Googlu pre veľmi konkurenčné, SEO súvisiace kľúčové slová. Presne tak ste sa tu aj ocitli. A práve Vy môžete byť ďalším biznisom, ktorému pomôžem ovládnuť svoju konkurenciu online.

Ak hľadáte pomoc skutočného SEO špecialistu, tak ste na správnom mieste.

FAQ – Vaša najčastejšia otázka zodpovedaná:

zmateny

Ako dlho vám bude trvať, aby ste moju webovú stránku dostali na vrchol prvej strany v Googli?

 

Na túto otázku je ťažké odpovedať bez toho, aby sa bral ohľad na mnoho rôznych aspektov, ktoré tu hrajú dôležitú úlohu.

Niektoré z týchto aspektov sú:

  1. Ako stará je vaša súčasná doména, t.j. kedy bola registrovaná? Domény s vekom 6 mesiacov a viac sa dostanú na vrchol rýchlejšie ako domény registrované pred menej ako 6 mesiacmi. Čím staršia, tým lepšie!
  2. Koľko spätných odkazov v súčasnosti poukazuje na váš web a sú tieto linky kvalitné? (Spätné odkazy z iných webových stránok odkazujúcich späť na vaše. Čím viac dôveryhodných webových stránok, ktoré odkazujú na vás, tým dôveryhodnejšie sa Google na vás pozerá, a tým rýchlejšie budete môcť byť jednotkou)
  3. Sú vaše webové stránky penalizované? Google penalizuje webové stránky z mnohých rôznych dôvodov, ale hlavne kvôli spamu a prílišnej optimalizácii.

Nižšie uvádzam len všeobecne, ako dlho to môže trvať dostať vaše webové stránky na prvú stranu v Googli. Presnejší odhad môžem dať až po analýze webu, ktorý poskytnete.

Pre nízky / stredný typ konkurencie kľúčových slov, to môže trvať od 3-4 mesiacov dostať sa na 1. stranu v Google. Avšak, v niektorých prípadoch to môže trvať aj menej ako 3 mesiace.

Pre vysoko konkurenčné kľúčové slová, to môže trvať 4-7 mesiacov. 6 mesiacov je najčastejší časový rámec. Avšak, toto môže byť v skutočnosti dosiahnuté v kratšom čase, ak je váš web už dôveryhodný v očiach Google a / alebo je už umiestnený slušne vo výsledkoch vyhľadávania (poradie na stranách 2-5 v Google).

Som najlepší SEO konzultant na Slovensku

Nájdenie vašej firmy na prvej stránke v Google pre správne kľúčové slová môže výrazne zvýšiť predaj vašich výrobkov alebo služieb deň po dni, mesiac po mesiaci. Pravdepodobne ste išli na Google a zadali “seo expert”, seo konzultant” alebo “seo špecialista” aby ste sa ocitli práve na tejto webstránke.

Ja ako top expert optimalizácie pre vyhľadávače na Slovensku, vám pomôžem získať popredné a dlhodobé umiestnenie na prvej strane vyhľadávačov.

SEO nie je len o tom dostať sa na vrchol prvej stránky pre cieľové kľúčové slová, je to aj o tom ako tam zostať. Rovnako dôležité je aj konvertovať návštevníkov, ktorých získate, na platiacich zákazníkov.

seo expert slovensko

Vaši konkurenti vás ničia

Ak nie ste na 1. strane práve teraz, potom prichádzate o množstvo zákazníkov a príjmov, ktoré idú vašim konkurentom umiestnených na popredných priečkach vyhľadávačov. Nielen, že dávate zákazníkov a zisky svojim konkurentom, ale vaša konkurencia si tiež buduje svoju značku len tým, že je na 1. strane v Google pre ich kľúčové slová.

Verte mi keď tvrdím, že som jeden z najlepších SEO špecialistov v SR a môžem vám pomôcť ovládnuť vašu konkurenciu.

Ak chcete získať dlhotrvajúce výsledky vo vyhľadávači Google, musíte sa obrátiť na SEO experta, ktorý má porozumenie a vedomosti o tom, ako Google funguje. Google veľmi často aktualizuje svoj algoritmus a týmto bojuje proti spamu.

Aké sú teda výhody spolupráce so mnou? Ako odborník optimalizácie pre vyhľadávače sa sústredím hlavne na:

4 dôvody prečo nevyhnutne potrebujete SEO

1. Zvýšenie cielených návštevníkov cez SEO

Niet pochýb o tom, že ak je váš web umiestnený na prvej strane v google pre cieľové kľúčové slová, návštevnosť sa zvýši niekoľko násobne. Táto návštevnosť je cielená, pretože pochádza z kľúčových slov, ktoré ste si vybrali. Nie je nič lepšie ako množstvo ľudí, ktorí aktívne hľadajú váš produkt alebo službu. Jediné čo máte na starosti, je potom presvedčiť tieto návštevy že práve váš biznis je ten správny a splní priania zákazníkov.

2. Návratnosť investície na SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače má jednu z najlepších mier návratnosti investícií v internetovom marketingu. Optimalizácia vyhľadávačov je jednou z najefektívnejších marketingových stratégií, pretože je cielená na užívateľov, ktorí aktívne hľadajú vaše výrobky a služby online. Kvôli tomu je vaša šanca konvertovať týchto ľudí na platiacich zákazníkov veľmi vysoká. Moje SEO myslí dopredu. Je veľmi cenovo dostupné, takže vaše investície sa vám vrátia rýchlo; a dostatočne silné na to, aby obstálo v skúške času.

3. Povedomie o značke a autorita

Ako poskytovateľ SEO, viem, že len fakt že ste na prvej stránke Google pre kľúčové slová, ktoré sú veľmi hľadané vo vašom odbore, môže výrazne vybudovať vašu značku a autoritu. Pozrime sa na to takto, ak zakaždým, keď ľudia hľadajú službu alebo produkt ktorý ponúkate a váš web neustále vyskočí na prvej strane, nakoniec sa vaša značka stane príbuznou s tým, čo tam hľadali. Rovnako ako ste vyhľadali “seo služby” v Google, a našli nás, presne tak nájdu aj vaši zákazníci Vás.

4. Nastaviť a zabudnúť?

Tak toto nie je úplne pravda. Akonáhle vás dostanem na prvú stranu Googlu, údržba bude potrebná, aby ste tam aj zostali. Čo mám na mysli tým “nastaviť a zabudnúť” je to, že teraz keď už vaša webstránka získava veľa cielených návštev, môžete presunúť svoje obchodné úsilie preč od marketingu a sústrediť sa na poskytovanie čo najlepších služieb svojim zákazníkom. Nebudete sa musieť trápiť tým, kde získate ďalšieho klienta a namiesto toho sa môžete zamerať na servis svojim zákazníkom a ich spokojnosť.

SEO má skutočne veľkú moc a vďaka tomuto princípu “nastaviť a zabudnúť” to je jeden z mnohých dôvodov, prečo SEO poskytuje tak veľkú návratnosť investícií.

Len sa nad tým zamyslite, ocitli ste sa na tejto stránke zadaním do google “seo služby” alebo niečo podobné, a tak by sme mohli spoločne pracovať skôr, než si myslíte. Taká je sila toho byť nájdený v reálnych výsledkoch vyhľadávania v google.

 

NENECHAJTE VAŠEJ KONKURENCII VŠETKÝCH ZÁKAZNÍKOV

KLIKNITE SEM A ZAČNITE HNEĎ

Call Now Button